Neurologia

Metoda PNF Kliniczne Zastosowanie

Metoda PNF - Kliniczne Zastosowanie

PNF (proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie) jest szeroko stosowanym podejściem terapeutycznym. Został opracowany przez dr Hermana Kabat i Maggie Knott pod koniec lat 40 i na początku lat 50 jako metoda rehabilitacji zaburzeń neurologicznych. Z definicji PNF to metoda bazująca na nauczaniu motorycznym stosowana do treningu rozwoju motorycznego w celu poprawy i ułatwienia optymalnego funkcjonowania pacjenta."Podstawą filozofii PNF jest idea, że ​​wszyscy ludzie, w tym osoby z niepełnosprawnością, mają niewykorzystany potencjał" (Kabat, 1951).

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE797.00 z VAT

Analiza i Terapia Funkcjonalna Chodu

Jakie są 3 najczęstsze problemy pacjentów korzystających z usług fizjoterapeuty? #1 "Boli mnie!" #2 "Nie mogę chodzić!" #3 "Boli mnie i nie mogę chodzić" W tym miejscu znajdują się materiały uzupełniające przeznaczone dla absolwentów szkolenia "Analiza i Terapia Funkcjonalna Chodu"

Kursy PrywatnyPRYWATNY

Terapia kończyny dolnej po udarze

Terapia kończyny dolnej po udarze. Zapis webinaru.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE67.00 z VAT

Spastyczność, od teorii do praktyki.

Zapis webinaru jaki poprowadziła Joanna Tokarska na temat spastyczności.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE67.00 z VAT
IPNFA

PNF (Level 1+2) Refresher

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów kursu PNF Podstawowy (PNF level 1 + 2), którzy chcą sprawdzić, pogłębić i utrwalać wiedzę zdobytą w trakcie 100 godzinnego szkolenia na żywo. Szkolenie w ramach e-learningu zawiera nagrania video prezentowanych podczas kursu procedur oraz interwencji terapeutycznych. Znajdziesz tu również praktyczne rozwiązania najczęściej spotykanych problemów funkcjonalnych zarówno pacjentów ortopedycznych jak i neurologicznych.

Kursy PrywatnyApply to enroll
IPNFA

PNF Level 3 Refresher

Czas wejść na wyższy poziom w stosowaniu koncepcji PNF. Dolegliwości kręgosłupa, parkinsonizm, udar, urazy rdzenia kręgowego to tylko kilka z wielu problemów medycznych do jakich nauczysz się stosować koncepcję PNF.

Kursy PrywatnyApply to enroll

Bolesny Bark Po Udarze

Nagranie webinaru na temat rehabilitacji kończyny górnej po udarze. Z nagrania dowiesz się na co zwrócić uwagę pracując nad funkcją kończyny górnej osoby po udarze. Podczas wykładu zostały omówione podstawowe cele terapeutyczne wraz z praktycznymi przykładami aktywności.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE67.00 z VAT

Czy wiesz że..?

„Badania wykazują, że nauka rozłożona w czasie, podwyższa zdolność retencji wiedzy. By to wdrożyć, stosuj Technikę Pomodoro

Inspiracje PremiumClub

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2019 Polityka Plików Cookie | Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności